Pracować w domu i mieć zaufanie

Czytam ostatnio na ten temat sporo negatywnych wypowiedzi, że to nie działa, że nie da się zarabiać? Tylko skąd te informacje o braku niemożności zarabiania?

Osoby zarabiające w internecie publikują na ten temat posty ujawniając swoje zarobki, które często przekraczają sześciocyfrowe kwoty. Najczęściej pesymizm pojawia się u osób niezaangażowanych w prowadzeniu swojego systemu zarobkowego.
Mam na myśli brak narzędzi do tworzenia systemu zarabiania oraz komunikacji z klientami.
✔ Autorespondera
✔ Listy mailingowej
✔ WordPress do prowadzenia bloga, strony internetowej
✔Domeny
✔ Hostingu
✔ Nie znajomość powyższych nie spełnia warunków zarabiania
Właśnie największym błędem popełnianym przez początkujących jest nieznajomość powyższych narzędzi oraz brak cierpliwości w oczekiwaniu na rezultaty, zatem jak się przekonać, że działa Autoresponder i wysyłka maili? Banalnie to proste utwórz sobie w Autoresponderze formularz zapisu i na Gmailu dwa różne adresy jeden z nich dodaj do formularza zapisu po czym stwórz wiadomość na jeden swój adres i już dowiesz się, czy to działa czy nie. Zawsze trzeba testować przed rozpoczęciem publikowania i wyłapywać niedociągnięcia i błędy, bo każdy z nas je popełnia i na tym się uczy. Obecnie młodzi szybciej pojmują internet, bo jest dostępny w telefonach komórkowych i chcąc z niego korzystać trzeba to ogarnąć, a to już prawie połowa sukcesu do zarabiania. Więc co ma powiedzieć emeryt w wieku 65-75 lat, który na niczym się nie zna, a jednak stara się dorównać młodym? Przeraża bierność i oczekiwanie na gotowce im mniej ktoś wie, tym dłużej będzie dochodził do rezultatów.
Drugim problemem jest brak wiary w działanie, gdy natychmiast nie widać rezultatów i tutaj trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo to co wykonasz jest widoczne na Twoim komputerze, czy laptopie natomiast w sieci działanie widoczne będzie po kilku dniach, czy nawet miesiącach. Przede wszystkim nowe blogi lub strony muszą zostać wyświetlone przez inne osoby wówczas Google indeksuje i zaczyna wyświetlać.
Wielokrotnie o tym pisałem jeśli, chcesz zacząć zarabiać w internecie i nie radzisz sobie z narzędziami i wielu innymi problemami skorzystaj z pomocy jaką oferuję!