Jak pracować w domu

Jak pracować w domu, tak, aby były efekty widoczne dla tej osoby, która stara się zarobić w internecie. Temat długi jak rzeka, a woda wciąż płynie i nigdy jej nie brakuje choć w mniejszej ilości, ale wciąż jest.

Pracować w domu –  to nie łatwa, sprawa jak wielu osobom się wydaje zwłaszcza tym początkującym, którzy nie znają potrzebnych narzędzi i nie wiedzą gdzie, najłatwiej je pozyskać do swej pracy. I tutaj muszę się odwołać do początkowego wpisu, bo internet obecnie obfituje w ogromną ilość  wiedzy, to jest podobny do płynącej rzeki i nie wiadomo od czego zacząć.
     Chcąc zacząć pracować w domu i zarabiać pieniądze, potrzebne są następujące narzędzia.
  • Autoresponder
  • Domena
  • Hosting
  • Blog lub strona www
Gdzieś przeczytałem takie zdanie: „Buduj listę adresową nawet jeśli jeszcze nie wiesz co będziesz chciał sprzedawać”. To jest właśnie do tego potrzebny autoresponder. To dzięki niemu będziesz mógł/a zacząć zarabiać pracując w domu. Pozostałe  wchodzą w skład autorespondera, jeśli są w nim dostępne, a jeśli nie to trzeba je razem połączyć.
Tylko obecnie w internecie jest dostępnych kilka autoresponderów, a najstarszym polskim autoresponderem jest Freboot który jest darmowy, oraz płatny. Drugim autoresponderem jest GetResponse ,niestety mimo swojej przydatności do budowania list adresowych jest, dość drogi (przy budowaniu dużych list adresowych opłata może wynieść nawet 1000 złotych miesięcznie). Natomiast najtańszym  i najłatwiejszym jest Getall
Pracę w domu powinno się rozpocząć od zapoznania się z autoresponderem, by bez problemów w nim się poruszać,  oraz rozumieć, za co odpowiadają poszczególne kreatory do tworzenia niezbędnych treści i wysyłania mailingów. Umiejętne tworzenie stronek przechwytujących, stron sprzedażowych, łączenie przycisków do spełnienia akcji, to spory sukces w marketingu.
Mając listę adresową i wysyłając wiadomości do subskrybentów z informacją sprzedaży produktu, czy usługi, można sporo zarobić w krótkim czasie. Po pewnym czasie można zrozumieć, na czym polega automatyzacja marketingu, a to już pełny sukces ułatwienia sobie sprzedaży swoich czy polecanych produktów, bo nie musisz za każdym razem wysyłać nowej oferty.