Jak i dlaczego nie panikować

Właśnie jak nie ulec panice i dlaczego ja jej uległem? Poniżej przeczytasz, co się wydarzyło, a gdy rozwiązałem ten problem, zdałem sobie sprawę, że podobnie może być z innymi osobami zajmującymi się e-marketingiem.

Przeczytaj poniższy opis, byś zrozumiał/a, że i Tobie może się zdarzyć podobna historia, być może często w ten sposób ulegasz.
Dzisiaj z samego rana pojawił się problem z baterią kranową, wystraszyłem się niesamowicie ze względu na koszty.
Pojechałem do najbliższego sklepu hydraulicznego, sprzedawca obejrzał moją baterię i zaczął szukać, nowej nie było podobnej, więc zapytałem, ile może kosztować, odpowiedziano, że około 90 zł.
Natomiast pewien klient poinformował mnie, że w tej miejscowości jest drugi, sklep hydrauliczny pojechałem tam i okazało się, że nie ma potrzeby kupować całej baterii, a wystarczy wymienić wkręt łączący baterię z dopływem wody w zlewie, a cały koszt nie przekraczał 4,00 zł.
Teraz uświadomiłem sobie, że nie przyjrzałem się dobrze i nie zapoznałem się z problemem, a strach był szybszy od moich myśli i paraliżował moją dociekliwość.
Dzięki sprzedawcy, który nie oczekiwał dużego zarobku, a podszedł do problemu, od serca na dodatek uzupełnił braki w baterii, choć nie musiał no i koszt problemu niewielki.
Dlaczego ten problem opisałem?
Po prostu nie daj się temu doradcy, jakim jest strach, lecz poznaj dobrze problem i staraj się uzupełnić wiedzę na temat, a niemal zawsze będziesz wygrany.
No cóż, ja spanikowałem i nie obejrzałem dobrze problemu baterii i dlatego strach nade mną zwyciężył. ?
Problem był tak mały, że nie warto było panikować, a jednak strach potrafi zapanować nad człowiekiem??? Na zdjęciach poniżej pokazuję problem.

Nawet przez myśl mi nie przyszłoby zajrzeć w środek tego wkrętu jak na zdjęciu powyżej i strach by minął bez problemu. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego to opisuję? Chcę, by początkujący e-marketerzy zrozumieli, że jeśli coś nie wychodzi w tworzeniu jakiegoś wpisu czy widea, zbyt łatwo nie rezygnowali, bo za którymś razem wszystko pójdzie gładko i bez problemu. To właśnie strach jest, naszym najgorszym doradcą, by niepotrzebnie panikować i rezygnować z ważnych rzeczy, nie mówiąc już o zarabianiu!!!
Zarabianie w internecie jest o tyle trudne, że trzeba znać dość dużo narzędzi pozwalających na publikację oraz promowanie towarów i usług. Kto chce zarabiać, w internecie koniecznie musi poznać i nauczyć się obsługi do perfekcji takich narzędzi; WordPress, pozwala publikować bloga i tym sposobem uczyć innych oraz przesyłać w treści linki i widżety. WordPress spisuje się świetnie, gdy ma zainstalowane wtyczki, które uprzyjemniają publikację treści.  Autoresponder to, narzędzie do masowej wysyłki mailingów oraz tworzenia stron przechwytujących, czy sprzedażowych. Umiejętnie  połączone stworzą automatyczny system zarabiania i to dzięki nim nie trzeba bez przerwy wysyłać wiadomości, czyli jeśli to zrobisz raz dzieje się wielokrotnie bez Twojego udziału….