Gdzie ukrył się winny w internecie?

Naprawdę nie wiedziałem jak zatytułować post, bo winnego szukałem dość długo i po wielu kłopotach wreszcie mam winowajcę.

Laptop zaczął mulić i strasznie długo ładowały się strony próbowałem robić co się da, ale nic to nie dawało. Od pewnego czasu domyślałem się co może być przyczyną, jednak łudziłem się, że to ma związek z plikami w laptopie żadne próby nie dawały pożądanych efektów. Jednak gdy nie ma w planie nowych zakupów nie mogłem sobie pozwolić na nowy wydatek i tak było ze mną od wiosny. Moja decyzja dojrzała w ubiegłym tygodniu a obecnie i już od nowego tygodnia mam spokój i teraz stronki śmigają aż miło popatrzeć.
SZUKASZ ODPOWIEDNIEJ POŻYCZKI TU ZNAJDZIESZ
Czy rzeczywiście człowiek musi dla siebie być tak okrutny i tak długo się męczyć? Przecież to jest tylko sprzęt, który nie powie Ci co mu dolega i co należy wymienić. Na uwagę zasługuje fakt sieć sieci nie jest równa, gdy jedziesz do serwisu zazwyczaj do dużego miasta gdzie sieć jest szybsza i stabilna, a na wsi zazwyczaj z Plusa, Orange i inne. To właśnie tam jest super połączenie i wielu informatyków opiera się na swoim sprzęcie, a nawet, gdy dasz swój sprzęt to przy dobrym zasięgu będzie super połączenie.
Teraz wyjawię Ci co było powodem, że laptop działał niepoprawnie to mający osiem lat ruter nie miał dobrego zasięgu i z powodu opłat za dodatkowy sprzęt bałem się zakupić nowy. Pewnie Tobie też wydaje się to dziwne, że nie mogę sobie pozwolić na coś nowego, a jednak tak jest i muszę się ograniczać. Bogaci mają, taki zwyczaj nie pożyczaj!!  Oczywiście do bogatych nie należę i wiem, że zadłużać się nie jest nic przyjemnego, bo co miesiąc trzeba zapłacić dodatkową ratę. Jednak gdy człowiek się dowie, że istnieje szansa na poprawę bytu nie daje mu to spokoju i tak jest ze mną.
Na temat zarabiania pisałem wielokrotnie, a okazuje się, że niewiele osób rozumie temat, o którym się pisze i jak z tego korzystać? Żaden bloger nie jest w stanie przekazać wszystkiej wiedzy w jednym poście to zainteresowany musi sam sobie musi umieć wyciągnąć właściwe wnioski i ja też niekiedy mam problem. Zarabianie zależy od osoby zainteresowanej, jeśli jesteś taką osobą to proszę skorzystaj z poniższego formularza i daj znać
[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=GQOLd&webforms_id=21764503″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]