Chcą pracować jednak nie ciężko

Tak właśnie spora grupa osób określa swoje pragnienia zarabiania w internecie nie rozumiejąc, że inaczej się nie da chodzi o pracę w programach partnerskich.

W wielu wypowiedziach na forach czy też w postach można  przeczytać o programch Ebroker i M2M, że tu się nie da zarabiać. Każdy program jest na początek trudny z biegiem czasu staje się zrozumiały i łatwiej jest się w nim posługiwać. Zaletą Ebrokera jest niski próg wypłacalności, bo już od 1 słownie jeden zotych wypłacą prowizję bez potrzeby zgłaszania czyli automatycznie. Stawki prowizyjne są wysokie dla przykładu Viwus oferuje 120 złotych partnerowi za udzielenie pożyczki z jego linku.
Podobnie jest z M2M ten program stawki prowizyjne ma mniejsze niewiele odbiegające za ten sam Vivus można otrzymać 90 złotych. Natomiast próg wypłacalności jest ustawiony na 100 złotych i tutaj trzeba się postarać by tę kwotę uzyskać. Każdy partner osobiście musi pilnować i zgłaszać wypłatę, a zarobiona niższa kwota nie przepada i przechodzi na następny miesiąc.
W każdym progamie  można ustawić swoją stronę ofertową do wszystkich progamów finansowych czyli nie potrzeba mieć własnej strony aby promować. Tak wygląda strona Ebroker a M2M  tak więc tylko wystarczy rejestracja i można zarabiać niemałe pieniądze. Zarejestrować się można na stronie Tu zarabiam  Z moich obserwacji mogę powiedzieć tak co dla jedych jest łatwe dla innych za trudne i nie mogą sobie poradzić z promocją.
Chcąc mieć efekty trzeba się przyłożyć by zarabiać pieniądze z kolei należy zrozumieć działanie programu, w którym się stara zarabiać pieniądze. Promocja nie jest procesem natychmiastowym, że wstawimy na stronie baner czy wyślemy link i już kasa się zarabia tak to nie działa. Jest jeszcze coś takiego jak miejsce docelowe gdzie może zadziałać link czy baner, ale to trzeba natrafić na miejsce gdzie link lub baner będzie często klikany.
Obecnie w natłoku stron internetowych jest to graniczące z cudem, dlatego dla mniej odpornych wydaje sie to oszustwem czy też spamem.  Zapewniam gdy choć raz się da zarobić kwotę choćby sto złotych to nie odpuści się łatwo programu, a nadzieja jest matką wybranych…..