Bez pracy nie ma kołaczy

Mało kiedy używane przysłowie, które użyłem w tytule, odnosi się do obrzędowego, pieczywa wypiekanego, z okazji wesela dawnych Słowian. Jednak aby kołacz powstał, trzeba wykonać wiele prac, z tym obrzędem związanych, a czy można to wziąć za przykład w internecie jasne, że tak.

Aby taki kołacz powstał, wymienię tylko, kolejne prace, które bezwzględnie muszą zostać wykonane; zasiać pszenicę, czy żyto, wykonać żniwa i omłotu, pozyskane ziarno dostarczyć do młyna, pozyskaną mąkę dostarczyć do piekarza, albo kołacz upiec samemu. To i tak podałem wszystko w skrócie, bo dochodzi, dużo więcej czynności, do wykonania, tylko nie mogę zrozumieć faktu, że osoby szukające zarobku w internecie nie uświadamiają sobie, nie da się zarobić, po wysłaniu jednego linka, do ogłoszenia czy w platformie społecznościowej.

 

Czas najwyższy, by zaczęto poznawać tajniki zarabiania w internecie, bo podobnie do kołacza trzeba się uzbroić przynajmniej w kilka narzędzi niezbędnych do wykonywania prac przy zarabianiu w internecie, a na dodatek poznać i umieć się nimi posługiwać. Każda nowa osoba powinna zacząć od takich narzędzi;
  • WORDPRESS pozwala, na prowadzenie bloga, również  ma możliwość, zbierania i udostępniania, wielu mniej zaawansowanych narzędzi pozwalających na pewną automatyzację. Jest darmowy.
  • DOMENY również można, znaleźć darmowe, jednak pewniejsze są płatne Domeny.TV, Kei.pl i wiele innych. To unikalne adresy stron blogów, a także hostingów czy zabezpieczenia stron SSL.
  • AUTORESPONDER tego typu narzędzi jest dużo i prawie wszystkie płatne bardzo zautomatyzowane są drogie i sięgają kilkuset złotych, a przystępną cenę ma GETALL.   Atorespondery to najbardziej zautomatyzowane narzędzia do masowej wysyłki e-maili budowy stron przechwytujących ofertowych i inne.
  • Najważniejszym elementem w zarabianiu jest lista mailingowa, gdyż mając, listę adresową, masz komu zaoferować produkt i dzięki niej zarabiasz pieniądze.
  • Należy też umieć posługiwać się przerabianiem grafiki na potrzeby wstawienia na blogu, czy zrobić baner dodać na stronie społecznościowej w formie reklamy itd.
Teraz masz obraz, ile czasu musi poświęcić, przeciętny użytkownik, chcący mieć wyniki i włożyć pracy, by to profesjonalnie wyglądało. Pewne rzeczy daje się poznać, nauczyć szybko, ale są takie przebrnąć i poznać jest trudno, z własnego doświadczenia wiem, że gdy się odpuści, to potem, jest gorzej opanować od nowa. Jeśli chcesz spróbować, szczęścia w zarabianiu, to polecam stronę Jak zarabiać w domu .