Uwięzieni w domu

Któż by się spodziewał, że doczekamy takich czasów będąc uwięzionym we własnym domu z powodu korona wirusa. Okazuje się być dużym problemem w skali światowej i w większości krajów nie przygotowanych na taką pandemię.
Okazuje się, że wiedza na ten temat była znana kilka lat wcześniej i nikt nie starał się poznać do jakich rozmiarów może to dojść. Ogłoszono w Polsce stan kryzysowy i zakaz zgromadzeń apel, by pozostać w domu. Zanotowano ponad 1120 osób zarażonych i  14 zmarło. Problem mają te osoby, które pozostają w domach na kwarantannie z produktami pierwszej potrzeby jak żywność i lekarstwa.

Jak szybko uzyskać pomoc finansową? 

Problem jest, że nikt z urzędu gminy, czy GOPS nie interesuje się potrzebami osób dotkniętych izolacją.  Poza sanepidem, który poinformował o konieczności 14 dniowej kwarantannie i Policją kontrolującą nikt nie zgłasza pomocy. Na pytanie, jak i kto ma zaopatrzyć te osoby w produkty żywnościowe nie ma odpowiedzi, a nie rzadko duże grono osób nie ma bliskich w pobliżu.
W mediach są propozycje pracy zdalnej tylko nie ma żadnej informacji, gdzie jest taka praca i kto prowadzi nabór do takiej pracy. Nie wszystkie osoby mają takie zdolności i wiedzę, aby samodzielnie stworzyć e-biznes online i zarabiać na życie, a po drugie tak to nie działa, że wdroży się jakiś program zarabiający i już jutro będą pieniądze. Mój znajomy podzielił się także wiedzą na ten temat  
Jedynie trzeba mieć cierpliwość i czekać aż sytuacja ulegnie poprawie więc należy mieć nadzieję na szybkie uwolnienie ludzi z istniejącego problemu przez służby zajmujące się leczeniem i diagnostyką nowych epidemii. Moim zdaniem należy zachować spokój oraz zdrowy rozsądek i bez potrzeby nie narażać własnego zdrowia.
Masz teraz mnóstwo czasu, więc możesz poświęcić na zarabianie w internecie, jeśli nie wiesz jak zacząć podaj swój e-mail, a wiedzę otrzymasz na swoją skrzynkę. Zarabiaj w domu