Ściema czy biznes?

Powstaje pytanie co to jest ściema w internecie, a co prawdą w  biznesie, i właśnie wiele osób w ten sposób myśli choć nie do końca prawidłowo. Tym zagadnieniem się nie zajmowałem, dlatego że nie miałem takiej potrzeby, a chciałbym w możliwie przystępny sposób przekazać….

Prawdziwy biznes w internecie z prawdziwym zarabianiem to taki, w którym jest szczegółowy panel osoby zarabiającej z informacjami o banerach linkach polecających oraz widoczne zarobki, i ilość kliknięć w dany produkt itd.  Pokazuję na poniższym obrazku fragment wejść i kliknięć w panelu eBroker.
ebroker-statystyki Zarabianie to nie tylko rejestracja w danym programie i wrzucenie linka na blogu czy stronce, ale aktywne promowanie na forach czy w programach społecznościowych Facebook, Twitter,  Nasza Klasa, i wiele innych im więcej tym lepiej. To od takich działań zależy zarabianie w internecie, a to przekłada się na ilość odwiedzin i kliknięć w produkt, którym jest zainteresowana osoba.
To wszystko składa się na poznanie osoby zarabiającej, i oferującej produkt oraz masz listę adresową klientów, którzy Cię znają zarabianie staje proste i bez problemów. Mówiąc krótko to od samego siebie należy oczekiwać efektów działań w internecie, i wysokich zarobków!
Dla przykładu podam rolników, gdy zasieje zboże jesienią plon zbiera na drugi rok w Lipcu lub Sierpniu na dodatek musi posiadać sprzęt aby tego dokonać oraz nawozy na zasilenie rośliny. Masz samochód i musisz wymienić oponę ile maszyn, i sprzętu musi posiadać wulkanizator by tę usługę Tobie wykonać to chyba znasz?
A co to jest ściema? Moim zdaniem to jeśli założysz bloga czy stronę i nic nie robisz przynajmniej od czasu do czasu i nic się nie dzieje to jest właśnie ściemą. Faktyczną ściemą jest pisanie nieprawdy, albo wskazywanie czegoś co nie działa oraz okłamywanie innych osób w celu naciągnięcia korzyści materialnych czy majątkowych…