Gdzie Jest Inspiracja?

No właśnie gdzie jest inspiracja, i co to takiego?
Po prostu chcę się podzielić z czytelnikami co o tym myślę, ponieważ otrzymuję  stosunkowo dużo komentarzy w języku Angielskim, i moim zdaniem napisane pod wpływem emocji.

Wpływ emocji to jest poznanie jakiegoś szczegółu czy wydarzenia, i natychmiast jest reakcja komentowania nie ważne czy komentarz pozytywny czy negatywny byle tylko dać jakąś wypowiedź bez przemyślenia!
Właśnie wielu pyta mnie jak tworzyć bloga czy dodawać podobne wpisy, a bardzo duża liczba komentarzy zawiera pochwały na temat kolorystyki bloga i porządku w nim.
Takie komentarze są przeze mnie usuwane, bo po prostu nie są dla wielu Polaków czytelne i zrozumiałe,a powodem tego jest brak znajomości języka Angielskiego!!
Natomiast inspiracja w moim odczuciu to temat stosunkowo dobrze przemyślany, a odnoszący się do z góry zaplanowanych działań, i czy nie przyniesie czasem ujemnych skutków chociaż te też mają prawo wystąpić.
  Pod wpływem przemyślanych decyzji można tworzyć duże dzieła czy prowadzić jakiś zakład produkcyjny lub naprawczy itd. I właśnie ja pod tym względem piszę tego bloga, by mi pomagał w innych moich działaniach.
Nie obawiaj się działać we własnym interesie jeśli masz własną przemyślaną inspirację, lub korzystaj z innych przynoszące korzyści dla Ciebie i zarabiaj  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *