Dlaczego tak trudno jest zarabiać?

Takie pytanie jak w nagłówku zadaje sobie bardzo dużo osób, i trudno jest wskazać właściwy sposób zarabiania. Wiec gdzie ukrywa się tajemnica, że jedni chwalą się gigantycznymi zarobkami, a inni wciąż są zmartwieni dlaczego nie zarabiają? Gdzie jest właściwa odpowiedź?

Właściwą odpowiedź jest trudno udzielić nie znając działań osoby usiłującej zarabiać w internecie. Być może, że popełnia gdzieś błąd, którego nie może odnaleźć czy też uświadomić sobie gdzie jest popełniany? A to ze względu na obecną automatyzację w wielu programach wspomagających promowanie.
Rzeczywistość jest taka, że wiele osób nie potrafi sobie rozszyfrować kreatora danego autorespondera, czy WordPressa nie mówiąc o ich zaawansowanych funkcjach. Powodem tego mogą też być wprowadzane nowości, z którymi nie zawsze daje się w jednej chwili rozpoznać. Z własnego doświadczenia wiem jakie to jest zaskakujące, i przykre po prostu zamiast tworzyć coś nowego trzeba poznać nowość kreatora.
Jedyną radą może się okazać  mocne postanowienie nie poddawania się przeciwnościom stającym na naszej drodze. Osobiście uważam, że załamywanie się czasem z błahego powodu  jest bez sensu. Miałem taki przypadek przez trzy godziny nie chciał mi się wkleić widget, i nie mogłem znaleźć powodu dlaczego tak się dzieje? Okazało się, że powodem był zły kod wklejany, i w końcu skopiowałem właściwy problem został zakończony.
Na pewno powyższy przykład da do myślenia, bo ja myślę tutaj zawiniła automatyka, dlatego borykałem się z problemem. Zachęcam więc do samodyscypliny, i nie poddawania się stającym przed nami problemom, a te w końcu da się opanować. Kilka lat temu próbowałem zrobić stronkę na Facebooku nie mogłem pojąć kreatora, który mniej był zaawansowany jak teraz mimo to zrobiłem.
Zobacz sam/a tą stronkę
Daj Mi dostęp 
Czyli możesz być pewien/pewna jeśli będziesz unikać aktywności to nie ma prawie szans na jakikolwiek zarobek, bo trening czyni mistrza. Nie na darmo jest takie przysłowie ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka, a nadzieja jest matką sukcesu. Jednak wiara potrafi przybliżyć sukces w najmniej oczekiwanym miejscu proszę przemyśl sobie własne działanie, bo może się okazać pasmem Twych zwycięstw!!
Daj mi Dostęp