Czy wiesz, że?

Na ten temat już w sieci jest tyle informacji, a jednak trudno jest uwierzyć, że wciąż jest niedoceniany. Chodzi o zarabianie w internecie nie wystarczy założyć bloga czy stronę i oczekiwać zysków!!

Jeśli chcesz zarabiać w internecie musisz podporządkować się regułom, których ominięcie nie da pożądanych efektów. Zrobiłem obrazek w jakiej kolejności powinno się tworzyć zarabianie mając już dostęp do narzędzi.
budowa-zarabianiaOd tych czterech zasad nie da się odstąpić muszą być aktualizowane na bieżąco, natomiast osiągnięcie zarabiania w 90 dni można uznać za bardzo dobry i może się przedłużyć.
We wcześniejszych postach pisałem od czego zaczynać i jakie narzędzia są potrzebne do prowadzenia strony czy bloga, a to zależy od Ciebie na ile będziesz aktywny taki uzyskasz wynik.
Bardzo szczegółowo monitoruję własne postępy w Getall  gdzie na bieżąco widać ilu subskrybentów przeczytało e-maila ode mnie, a ilu zapisało się nowych, ile miałem odwiedzin stron reklamowych itd.
Ubolewam tylko na zbyt niską aktywność zainteresowanych osób, a to tylko wyłącznie od nich samych zależy los ich biznesu. Zastanawia mnie fakt dlaczego zapisani subskrybenci nie podejmują ofert przesyłanych w e-mailingach?
Zobacz moją stronkę reklamową skorzystaj i zapisz się