O mnie

       Nazywam się Krystian Militowski, zajmuję się internetem od kilku lat, który sprawia mi wiele radości!  Dlatego głównie zająłem zarabianiem w internecie, a jednocześnie staram się dzielić z zauważonymi problemami i wskazywać wynikające problemy. Gdy zaczynałem swoje działanie w internecie były to początki w naszym kraju dostępu do sieci, gdyż wcześniej nie było nic dostępne w naszym języku. Około 2010 roku pojawiły się pierwsze Polskie strony, blogi, programy partnerskie oraz pierwszy Polski autoresponder autorstwa Piotra Majewskiego   http://www.implebot.pl , oraz program partnerski http://www.cnebpoints.com/  tak więc na poznanie tego wszystkiego poświęciłem niemal 10 lat.
Obecnie zarabianie w internecie jest coraz łatwiejsze, wynika to, że jest na rynku coraz więcej dostępnych narzędzi, którymi może posłużyć się osoba bez żadnej technicznej wiedzy. Dzięki nowoczesnym kreatorom można utworzyć własną stronę, czy też przystąpić do jakiegoś programu partnerskiego, czy innych możliwości zarobkowych.
Od 2004 roku jestem na emeryturze rolniczej, mam wykształcenie podstawowe oraz kurs przysposobienia rolniczego. W latach siedemdziesiątych nie było dróg bitych na terenach wiejskich i stąd brak możliwości kontynuowania wykształcenia!
Własne gospodarstwo prowadziłem trzydzieści pięć lat, z powodu choroby mojej, i żony zostałem zmuszony do przejścia na rentę inwalidzką, a po uzyskaniu prawa na emeryturę.
Jak widzisz, mimo słabego wykształcenia radzę sobie jak umiem i nie załamuję się zbytnio problemami, które można rozwiązać w każdym czasie. Owszem, święty nie jestem, również popełniam błędy, do których się przyznaję, chociaż jak każdy nie chciałbym popełniać. Wiem jedną rzecz, o której nie każdy zdaje sobie sprawę mocne postanowienie i konsekwencja działania podstawą sukcesu.